Podzimní slevy individuálních kurzů v Berlitz Praha

on 10 listopad 2016
Vytvořeno: 10 listopad 2016

Podzimni slevy individualnich kurzuDny se pomalu zkracují a Vy nevíte jak opravdu užitečně využít dlouhé podzimní podvečery? Začněte studovat cizí jazyk se soukromým lektorem!

V naší jazykové škole Berlitz Praha Vám nabízíme prezenční výuku 14 světových jazyků.

 

 

 

Metoda Berlitz

Výuka jazyků pomocí metody Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit rozumět a zejména mluvit cizím jazykem v krátkém časovém období, a to během několika týdnů či měsíců. Jazykový lektor lekce plně přizpůsobí Vašim individuálním potřebám a jednotlivé lekce tak mohou probíhat v jazykové škole, v pohodlí Vašeho domova či například cestou vlakem z práce.

Jazykové kurzy v Berlitz podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejefektivnější způsob výuky cizího jazyka. Kurz v rozsahu 12 lekcí denně trvá maximálně 4 týdny. Systematická práce a konverzace pouze v cizím jazyce (z 60 % mluvíte Vy) vede k Vaší aktivní komunikaci.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole absolvovat 45 lekcí výuky cizího jazyka (9 hodin denně) a dosáhnout tak výrazného pokroku ve velmi krátké době.

  Nyní Vám nabízíme v akční nabídce u kurzu Total Immersion® a kurzu Sprint 5 intenzivních dnů výuky za cenu 4!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo se potřebují naučit cizí jazyk rychle a efektivně a potřebují si výuku individuálně naplánovat.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz metodou Berlitz je pro všechny bez ohledu na stávající jazykovou úroveň.  Jazykový kurz trvá 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz v délce maximálně 8 týdnů. S výukou je možné začít kdykoliv během celého roku. Lekce vede profesionální lektor, který je přizpůsobí na míru Vašim potřebám.

  V rámci těchto 3 jazykových kurzů Vám v akční nabídce nabízíme 35 intenzivních lekcí + dalších 5 zdarma!

  Chcete se o intenzivní výuce jazyků dozvědět víc?

 

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro více informací.