Podzimní intenzivní výuka jazyků v Berlitz Praha

on 24 září 2016
Vytvořeno: 24 září 2016

Podzimni intenzivni vyuka jazykuVýuka jazyků s metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit rozumět a mluvit cizím jazykem v krátké době, a to již během několika týdnů či měsíců. Jazykový lektor jednotlivé lekce plně přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

 

 

 

 

 

Jazykové kurzy v Berlitz podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob výuky cizího jazyka. Jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně trvá maximálně 4 týdny. Systematická práce a konverzace pouze v cizím jazyce vede k aktivní komunikaci klienta. Nyní Vám nabízíme v akční nabídce 5 intenzivních dnů výuky za cenu 4!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo se potřebují naučit cizí jazyk rychle a efektivně a potřebují si jednotlivé lekce individuálně naplánovat.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz metodou Berlitz je pro všechny bez ohledu na stávající jazykovou úroveň.  Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz trvající maximálně 8 týdnů. S výukou je možné začít v průběhu celého roku. Lekce vede profesionální lektor, který je přizpůsobí Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí výuky cizího jazyka (9 hodin denně) a v krátkém čase dosáhnout výrazného pokroku.

 

Chcete se o individuální výuce jazyků dozvědět víc?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefon 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu cizího jazyka zdarma!

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro více informací klikněte zde.