Jazyková škola Berlitz - nabídka jazykových kurzů

on 07 duben 2016
Vytvořeno: 07 duben 2016

Hledáte efektivní jazykový kurz? Chcete se zdokonalit v cizím jazyce a vybíráte jazykovou školu? Jazyková škola Berlitz nabízí spoustu jazykových kurzů s možností kombinování.


Máte zájem o prezenční jazykový kurz nebo hledáte online jazykový kurz s přístupem během celého dne? V jazykové škole Berlitz najdete ideální variantu pro vás a vaše potřeby.

Individuální jazykové kurzy Berlitz

Prezenční výuku 14 ti světových jazyků nabízí jazyková škola Berlitz. Výuka probíhá dle Berlitz Method®, která je velmi oblíbená u našich studentů. Jde o jednu z nejúspěšnějších a nejefektivnějších metod výuky jazyka.
Individuální výuka cizího jazyka spočívá v tom, že se lektor - rodilí mluvčí věnuje jen vám.

Nyní můžete v jarní nabídce získat k intenzivním jazykovým kurzům Total Immersion®, Sprint, Express, Classic a Premium zdarma výukové materiály v hodnotě 3100,-!

Intenzivní jazykové kurzy

Intenzivní jazykové kurzy se liší intenzitou a frekvencí lekcí. Výběr jazykového kurzu zvolte dle svých potřeb, a to za jak dlouho se chcete naučit cizí jazyk a kolik hodin denně se můžete výuce věnovat.

Vybírat můžete z jazykových kurzů:

  • Total Immersion® - jde o absolutní ponoření do výuky, která vám garantuje velmi rychlý posun o nejméně jednu Berlitz jazykovou úroveň za jeden týden
  • Sprint - jazykový kurz o délce 45 vyučovacích hodin v rozsahu jednoho týdne
  • Premium - flexibilní jazykový kurz, díky kterému si můžete sami zvolit čas strávený výukou, zaručí vám taktéž rychlost a efektivitu
  • Express - čtyřtýdenní jazykový kurz pro velmi motivované studenty, kteří chtějí dosáhnout rychlého pokroku
  • Classic - jazykový kurz v délce maximálně 8mi týdnů, jazykovou výuku můžete zahájit kdykoliv během roku

Ať už zvolíte jakýkoliv intenzivní jazykový kurz, věřte, že vyberete dobře! Potřebujete-li více informací nebo si chcete kurz objednat, kontaktujte nás.