Intenzivní výuka angličtiny metodou Berlitz

on 29 leden 2015
Vytvořeno: 29 leden 2015

Jazyková škola Berlitz má nemalé zkušenosti v oblasti vzdělávání díky 135 leté tradici, a to především ve výuce jazyků, vzdělávání manažeru a odborné překlady do většiny světových jazyků. Vybrat si můžete z více než 40 světových jazyků v rámci online jazykových kurzů, z nichž můžete prezenčně studovat 14 z nich.

Intenzivní výuka angličtiny

Intenzivní výuka angličtiny probíhá v jazykové škole Berlitz podle metody Berlitz Method®. Tato metoda je oblíbená nejen u lektorů jazyka, ale především u studentů, kteří se díky naší metodě při studiu jazyka baví a chtějí dosahovat dalších studijních výsledků.

Zkušení lektoři, kteří se během intenzivního kurzu angličtiny svým studentům věnují s maximální péči, jsou vyškoleni a neustále zvyšují svou odbornost díky inovativním školením a vzdělávání především v oblasti metodologie a didaktiky. Cílem intenzivního kurzu angličtiny je nejen mluvit, ale také myslet v anglickém jazyce.

Jazyková metoda Berlitz

Hlavním pilířem metody Berlitz je absolutní přizpůsobení výuky potřebám každého studenta pod vedením lektora z řad rodilých mluvčích. Aktivní výuka Berlitz je jednou z nejúspěšnějších metod efektivního a zábavného studia jazyků.

Klíčové prvky metody Berlitz jsou:

 • Na prvním místě jsou potřeby účastníků jazykového kurzu
 • Na začátku provádíme analýzu potřeb každého klienta, jakých cílů chce dosáhnout, na jakých znalostech budeme stavět apod.. Výuka angličtiny je tedy šitá na míru každému.

 • Mluvit a myslet anglicky
 • Protože angličtinu používáte v podstatě jakmile otevřete dveře jazykové školy, budete se učit rychleji a vaše studijní pokroky budou mnohem větší. Základem intenzivní výuky je rozhovor. Díky tomu budete moci komunikovat v angličtině rychle a bez překážek.

 • Intuitivní gramatika
 • Těžkopádná gramatická cvičení jsou dávnou minulostí. Místo toho Vás naučíme správně používat gramatiku aktivním mluvením.

 • Výuka odpovídající Vám
 • V průběhu lekcí angličtiny používáme praktické orientační pomůcky, díky kterým zjistíme, co Vám vyhovuje. Díky tomu získáte osobní výukovou strategii.

  Chcete se naučit anglicky?

  Zaujala Vás naše jedinečná výuková metoda a chcete se naučit anglicky snadno a rychle? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy a doporučíme nejvhodnější intenzivní výuku angličtiny.