Intenzivní kurz španělštiny zdokonalte svoje základy španělského jazyka

on 14 srpen 2016
Vytvořeno: 14 srpen 2016

Intenzivni kurz spanelstiny 2Potřebujete si zdokonalit svoje základy španělštiny kvůli pracovním povinnostem? Nebo Vás uchvátilo španělské flamenco a chcete porozumět textům písní, které tento krásný tanec doprovází?

V naší jazykové škole Berlitz Praha je možné obojí! S efektivní výukou pomocí metody Berlitz se ve velmi krátké době naučíte mluvit a psát španělsky, a to již za několik týdnů či měsíců.

 

Typy kurzů španělštiny podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit španělsky. Jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Tento kurz je velmi oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy španělštiny jsou vedeny lektory - rodilými mluvčími. Na výběr máte z kurzů: Full Day, Half Day nebo Half Day II. Výrazného pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro klienty s omezeným množstvím času, čemuž je přizpůsobený obsah i rozvrh kurzu. Jazykové lekce probíhají v jazykovém centru Berlitz Praha anebo v místě zvoleném klientem.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen klientům bez ohledu na stávající jazykovou úroveň. Zároveň je určen pro ty, kdo se musí efektivně a rychle naučit španělsky nebo se potřebují v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz trvá maximálně 8 týdnů.  Začít s výukou je možné kdykoliv během roku. Zkušený lektor jednotlivé lekce přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během týdenní výuky absolvujete 45 vyučovacích hodin španělštiny. Již během jednoho týdne se můžete v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce.

 

Letní bonus jazykové školy Berlitz Praha

Ke každému individuálnímu jazykovému kurzu španělštiny získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Navíc!

Pokud využijte naší omezené časové nabídky, můžete si zarezervovat nezávaznou zkušební lekci s rodilým mluvčím zdarma!

Zaujala Vás možnost studia španělštiny a chcete se o kurzech dovědět více?

Kontaktujte nás e-mailem anebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.