Intenzivní jazykové kurzy v zimní nabídce

on 24 prosinec 2015
Vytvořeno: 24 prosinec 2015

Potřebujete se opravdu dobře naučit cizí jazyk, ale skupinová výuka Vám nevyhovuje? Tak to je nejvyšší čas vyzkoušet naše individuální intenzivní jazykové kurzy, ve kterých se lektor plně věnuje jen Vám!

Jazyková škola Berlitz se svou tradicí trvající 135 let nabízí výuku 14 cizích jazyků. Vybírat si můžete jak z těch frekventovanějších, jako je např. angličtina, němčina, francouzština, italština, ale také z méně obvyklých cizích jazyků, jako srbština, chorvatština, rumunština atd.

INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Jazyková škola Berlitz® Vám nabízí intenzivní jazykový kurz Total Immersion®, který využívá výukovou metodu Berlitz®. Studovat cizí jazyk tak můžete 12 hodin denně. Délka kurzu může být 1 až 4 týdny. Kvalifikovaní lektoři se po celou dobu věnují jenom Vám. Samotnou náplň i tempo výuky si přitom řídíte sami.

Zdá-li se Vám intenzita 12 hodin denně příliš, využijte naši aktuální akční nabídku, platnou od 1. 12. 2015 do 29. 2. 2016, a studujte cizí jazyky v intenzivním kurzu Winter Immersion.

WINTER IMMERSION

Jeho koncepce vychází z jazykového kurzu Total Immersion®. Výuka probíhá 8 hodin denně v celodenním kurzu nebo 4 hodiny denně v půldenním kurzu. Opět připomeneme, že jazykový kurz klade velký důraz na mluvený projev, až z 60 % doby výuky mluvíte pouze Vy!

10 LEKCÍ WARM UP + 3 MĚSÍCE CyberTeachers®Coach


Jedná se o intenzivní jazykový kurz vhodný pro jakoukoliv jazykovou úroveň, tedy i pro začátečníky. Kombinace intenzivního a online kurzu. Po celou dobu jste pod pedagogickým dohledem lektora – rodilého mluvčího. Při výuce se rovněž využívá metoda Berlitz. Cena: 9 995,- Kč včetně DPH.

TIP!

Ukázková lekce zdarma!
31 % sleva při koupi celoročního jazykového kurzu!

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte, rádi Vám obratem odpovíme.