Intenzivní jazykové kurzy Berlitz - zdokonalte se v cizím jazyce

on 30 květen 2015
Vytvořeno: 30 květen 2015
 

Naučte se cizí jazyk s dosažením maximálních výsledků a v minimálně krátkém čase. Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní jazykové kurzy, které vám k dosažení vašeho jazykového cíle pomohou.
Stačí si vybrat jeden z nabízených cizích jazyků a začít studovat, variant je opravdu mnoho. Naučíme vás nejen mluvit, ale také myslet v cílovém jazyce, protože konverzaci se budete intenzivně věnovat každý.

Kdo vás bude cizí jazyk učit?

Tým jazykových lektorů se skládá z vysokoškolsky vzdělaných profesionálů z řad rodilých mluvčí z anglicky hovořících zemí, jako jsou Anglie, USA, Kanada, Austrálie atd.. Aby odbornost našich lektorů byla opravdu maximální, zvyšují si svou odbornost absolvováním inovativních školení a odborně zaměřených na didaktiku a metodologii.

Jaký kurz je nejvhodnější?

Pro intenzivní jazykové kurzy je nejvhodnější individuální jazyková výuka. Tato forma je nejefektivnější a uspokojivě splňuje účely kurzu, lektor se svému klientovi věnuje zcela individuálně a výuku formuje dle jeho potřeb.

Aktuálně se můžete do intenzivního jazykového kurzu zapojit v lekcích Total Immersion®. Tento jazykový kurz vznikl ve spolupráci s Institutem psychologie na McGillově univerzitě v Montrealu. Velký důraz je kladen na to, aby se student naučil jazyk v co nejkratším čase.

Vybrat si můžete i z dalších intenzivních jazykových kurzů angličtiny:

Cizí jazyk se můžete učit i v dalších intenzivních kurzech:

 • Premium
 • Cizí jazyk se naučíte během 3 měsíců a 36 lekcí. V rámci tohoto kurzu vám vytvoříme individuální studijní plán a rozvrh přizpůsobíme vašemu časovému harmonogramu.

 • Classic
 • Šest týdnů a 36 lekcí, tato doba vám bude stačit, abyste slyšeli úspěchy svého snažení.

 • Express
 • 3 týdny stačí k tomu, abyste se projeli jazykovým expressem, který vás doveze do světa jazyků.

 • Sprint
 • Nejen atletika má svůj sprint, i naše jazyková škola Berlitz nabízí týdenní sprint, tedy 45 lekcí. Za tuto krátkou dobu sami sebe uslyšíte mluvit ve vámi vybraném jazyce.

Kde intenzivní jazykové kurzy probíhají?

 • Jazykové kurzy Praha
 • Intenzivní výuka jazyků probíhá v jazykovém centru v Praze, kde si můžete osobně vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma. Při té si ověříte, jak funguje unikátní výuková metoda Berlitz Method®.

  Zároveň probíhá intenzivní výuka jazyků prostřednictvím virtuálního kurzu. Vybrat si můžete z individuální i skupinové nebo firemní výuky.

Chcete se dozvědět více informací?

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s vhodným výběrem intenzivního jazykového kurzu přímo pro vás.