Intenzivní jazyková výuka metodou Berlitz

on 16 březen 2016
Vytvořeno: 16 březen 2016

Ať se učíte jakýkoliv jazyk, důležité je, aby vás studium bavilo a bylo natolik intenzivní, že si odnesete maximum vědomostí, které můžete použít při praktickém používání jazyka. Naše intenzivní jazyková výuka metodou Berlitz je známá a mezi studenty velmi oblíbená po celém světě. Každý den se maximální množství času věnujete studiu a díky tomu dosáhnete požadovaných výsledků ve velmi krátkém čase.

Tým jazykových lektorů

Tým jazykových lektorů se skládá z vysokoškolsky vzdělaných profesionálů. Valná většina z nich je z řad rodilých mluvčích. Studentům se lektoři věnují s maximální péčí podle principů naší výukové metody Berlitz Method®, takže i úplný začátečník se učí nejen mluvit, ale také myslet v cílovém jazyce od samého začátku studia.

Co je výuková metoda Berlitz Method®?

  • Potřeby účastníků jsou na prvním místě
  • Než začneme se samotnou výukou, provedeme analýzu vašich cílů, kterých chcete dosáhnout a zjistíme jaké jsou vaše základní znalosti konkrétního jazyka, který chcete studovat.

  • Učíte se mluvit a myslet převážně v cílovém jazyce
  • Díky intenzitě kurzu a rodilému mluvčímu se naučíte velmi rychle používat jazyk a to i za předpokladu, že jste úplným začátečníkem. Naučíme vás nejen mluvit, ale i myslet v cizím jazyce.

  • Výukové materiály BERLITZ®
  • V rámci jazykové výuky používáme moderní a praktické výukové materiály, které jsou nejen tištěné, audio i video, ale také v internetové podobě. Všechny varianty prakticky kombinujeme a používáme témata z každodenního soukromého i pracovního života.

  • Mluvte, mluvte, mluvte
  • Základem intenzivní výuky formou Berlitz Method® je nevyvážený poměr konverzace. To znamená, že lektor mluví méně než jeho studenti. V našem případě je to tak, že vy mluvíte alespoň 60% z celé jazykové lekce.

  • Intuitivní gramatika
  • Zapomeňte na školní dril gramatiky. V jazykové škole Berlitz se učíte gramatiku intuitivně, takže si ji lépe a pohodlněji zapamatujete a co je důležité, dovedete ji automaticky používat při běžném hovoru v cizím jazyce.

Jarní nabídka intenzivních kurzů od jazykové školy Berlitz

Pro naše stálé i nové studenty jsme připravili jarní nabídku intenzivních jazykových kurzů –Total Immersion®, Sprint, Express, Classic a Premium, ke kterým navíc získáte studijní materiály v hodnotě 3.100Kč zdarma.

Chcete se dozvědět více o intenzivních jazykových kurzech?

Zaujala vás naše nabídka intenzivních jazykových kurzů a chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s vhodným výběrem a odpovíme na vaše dotazy.