Akční nabídka e-learningu s Cyberteachers Coach

on 14 únor 2017
Vytvořeno: 14 únor 2017

akcni nabidka e learninguPokud jste si dali do nového roku předsevzetí, že se začnete učit cizí jazyk a ještě jste nezačali, neváhejte!

Nyní pro Vás máme v naší jazykové škole Berlitz Praha skvělou nabídku, a to 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach za 1.995,- Kč včetně DPH!

 

 

 

Pokud zrovna neoplýváte větším množstvím volného času, tak abyste mohli pravidelně chodit navštěvovat jazykový kurz, pak právě Vy jste vhodným adeptem pro online výuku.

CyberTeachers Coach

V rámci 3 měsíčního e-learning kurzu máte k dispozici licenci pro samostudium, které je uzpůsobené na míru Vašim potřebám. Při tom budete mít k dispozici média podporující výuku jazyků, jako jsou: videa, e-maily či podcasty, a dále také 20 jazykových nástrojů: slovník, překladač, trenažér výslovnosti, nástroj k urychlenému zapamatování a další. Po každé jazykové lekci obdržíte report k Vašemu studiu.

Výhody online kurzů

-    Výuka probíhá pouze v cílovém jazyce
-    Jazykové kurzy jsou uzpůsobeny na míru Vašim potřebám
-    Časová flexibilita ve výuce
-    Celou lekci si můžete nahrávat a poté kdykoliv zopakovat
-    Obdržíte podpůrné materiály pro studium – knihy a audio CD
-    Zdarma rozřazovací test Berlitz

Zajímají Vás i další online kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Virtuální učebna

Výuka jazyků probíhá pod vedením „živého“ lektora (rodilého mluvčího) jazykové školy ve virtuální třídě, který se s Vámi spojí v předem smluvenou dobu. Absolvovanou lekci si můžete nahrát a následně znovu zopakovat.

Chcete se o online kurzech dozvědět více informací?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti.  Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé nabídky.