Novinky

10 kvě

Vyuka ciziho jazykaS jarem přichází v naší jazykové škole Berlitz Praha také atraktivní nabídka výuky cizích jazyků formou intenzivních kurzů. Chcete-li se naučit anglicky, německy, francouzsky, italsky nebo španělsky, vyberte si jazykový kurz Warm Up!

více info
12 dub

Jarni nabidka kurzu v PrazeStejně tak jako je pestré letošní jaro, tak podobně je i rozmanitá nabídka celoročních jazykových kurzů v jazykové škole Berlitz Praha.

Při výuce kurzu 2 x 90 minut týdně můžete pokročit za pouhý rok o celé 4 jazykové úrovně Berlitz!

více info
09 bře

Akcni jarni sleva na individualni jazykove kurzyJste s přicházejícím jarem plni nabyté energie? V tom případě ji využijte efektivně a vyberte si z rozmanité nabídky individuálních kurzů jazykové školy Berlitz Praha!

S výukou cizích jazyků pomocí metody Berlitz se ve velmi krátké době naučíte psát a hlavně mluvit cizím jazykem, a to již v průběhu několika týdnů či měsíců.

více info
14 úno

akcni nabidka e learninguPokud jste si dali do nového roku předsevzetí, že se začnete učit cizí jazyk a ještě jste nezačali, neváhejte!

Nyní pro Vás máme v naší jazykové škole Berlitz Praha skvělou nabídku, a to 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach za 1.995,- Kč včetně DPH!

více info