Intenzivní výuka jazyků

individuální kurzy jazykůIntenzivní jazykové kurzy, ve kterých věnujete studiu nového jazyka po určitou dobu každý den maximum času, umožňují dosáhnout požadovaných výsledků ve velmi krátkém čase.

Výuka cizích jazyků intenzivní formou je v jazykové škole Berlitz zajišťována týmem zkušených lektorů - rodilých mluvčích, kteří se studentem tráví výukový čas a podle principů výukové metody Berlitz Method® pomáhají i úplným začátečníkům mluvit a myslet v cílovém jazyce hned od začátku.

Naučit se cizí jazyk za krátkou dobu může být vaším osobním cílem nebo pracovní nutností. V každém případě jsme připraveni poskytnout vám perfektní vzdělávací servis a pomoci vám dosáhnout požadovaného cíle.

Intenzivní jazykové kurzy

Intenzivní kurzy jazyků zajišťuje jazyková škola Berlitz v jazykovém centru v Praze nebo formou firemních jazykových kurzů u vás ve firmě. Intenzivní výuku jazyka můžete zvolit u soukromých jazykových kurzů, ve kterých se lektor během výuky věnuje pouze vám. Intenzivní jazyková výuka se soustřeďuje hlavně na vylepšení a zdokonalení vyjadřovacích schopností v cizím jazyce. Klademe důraz na komunikaci a konverzaci. V následujících typech individuálních jazykových kurzů můžete očekávat intenzivní výuku jazyka: 

 

Zajímáte se o intenzivní jazykové kurzy jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi vám vše vysvětlíme a poradíme s výběrem kurzu.